MissRihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


C'MON, SWEETIES, WE NEED YOU
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Bounce gyvenimas....

Go down 
AutoriusPranešimas
Bounce ;D*
New LOUD
New LOUD
Bounce ;D*


Pranešimų skaičius : 59
Taškai : 25932
Reputatcija : 0
Join date : 2010-03-17

Bounce gyvenimas.... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bounce gyvenimas....   Bounce gyvenimas.... EmptyAntr. 03 23, 2010 5:47 am

2010-03-23d.

Oras sušiktas,nuotaika sušikta.
Kaip visada ryte atsikeliu vos ne paskutinę minutę. Pavalgiau, apsirengiau, nusiprausiau ir išvariau shulion. Nuostabu! Nespėjau į auta..again! Pff...nuostabi dienos pradžia.Shulioj nieko gero,bet visų nuostabai iš anglų gavau 9 :DD Na po shulios pakilo saulė ir nuotaika prašvesėjo.Varėm su klasiokėm į Macdonald.Ten pabuvom linksmiau,bet mano nuotaika nepagerėjo.Pastaruoju metu jaučiuosi kažkaip keistai.Gal paveikė oras? Žodžiu klasiokės ryte sugadino nuotaiką visai dienai.Pasakojo,kad vakar prie Šaro namų ant baiko šaukė ''Šarai mes tave mylim''.O šnd ryte man karolina(mano bestė) pasakė,kad jos prašė man nesakyt,nes tipo aš jas užmušiu ir pradėsiu joms pavydėt..(nežinia ko ;D) Lo*ės..Gal aš jam ir jaučiu kokią simpatiją,bet neesu įsimylėjus.Aš atpažinčiau tą jausmą.Visą vakarą sėdžiu prie PC ir nieko gero neveikiu.Chatas,RPG,nd ir toks liūdnas jausmas. Katinas miega ir miega,neturiu su kuo net ''pažaist''.Na šita dienelė ne iš pačių geriausiu.
Na manu užteks rašyti..iki ryt ;**
Always tavo G~
Atgal į viršų Go down
 
Bounce gyvenimas....
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» KEVIN JONAS PATINKA VEDYBINIS GYVENIMAS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MissRihanna :: DIARIES-
Pereiti į: