MissRihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


C'MON, SWEETIES, WE NEED YOU
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Spalvų fone pasiklydus

Go down 
+3
Nedūtė;*
WINDY
Disturbia
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyŠt. 11 06, 2010 8:12 am

Taip taip aš taip pat linkiu pasveikt ;>>>
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyTr. 02 09, 2011 5:54 am

Aš gyvenu GERAI!
Mano širdis pagaliau rami. Ir tik dabar supratau,kad tai svarbiausia :]
Rytas ramus,tekantis kaip upės vaga,pastovus kaip ir diena su vakaru. Merginos,ir tai yra laimė :]
Gal kūrią dieną papasakosiu kiek man visko nutiko per kelis mėnesius,tada tikrai suprasit ,kad gyvenimas ne pasaka,pasirinkimai turi būti blaivi ir apgalvoti. Žinoma,jeigu dar gali rinktis

''Kai Tau pasirodys, kad esi valdomas, neskubėk atsakyti susierzinimu, privalai pamąstyti ir rinktis tauresnę išeitį. Kaskart, kai tau knietės pasielgti įprastai ir žalingai sau pačiam, susitelk išmintingesniam sprendimui. Šitaip ta energija, kurią senoji elgsena nukreipdavo prieš tave, virs teigiama asmenine jėga''

Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyTr. 02 09, 2011 6:05 am

Džiaugiuos, kad tu gyveni gerai ;}}
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyPen. 02 11, 2011 6:44 am

Kaip ir žadėjau,mano istorija. Daug kas pasikeitė nuo priešpaskutinio įrašo.Beveik mėnesį sirgau plaučių uždegimu. Ir niekados nejuokaukite su savo sveikata,nes tik tada aš supratau ,kad tai pats vertingiausias mūsų turtas. Tą mėnesį mane ''slaugė'' Paulius. Kiekvieną dieną po pamokų užeidavo ir pabūdavo su manimi. Iš pradžių bandžiau jo neprisileisti,bet jam pavyko suminšktinti manąją širdį. Kai pasveikau vis dažniau pradėjome leisti laiką kartu. Kavinės,arbatinės,parkeliai dažniausios susitikimų vietos. Po 1,5mėnesio pasibučiavome. Buvo šilta,miela. Ir kaip sakiau būtent tada supratau jog tai svarbiausia. Saugumas,ramybė. Ir mes kartu. Ir man gerai. Vis dėlto čia labai tinka citata iš knygos,kurios aš beveik nekenčiu. Gyvenimo ironija
''Jei Paris būtų buvęs Džuljetos draugas? Pats geriausias jos bičiulis? Jei būtu vienintelis,kuriam ji būtų galėjusi išpasakoti visas savo kančias dėl Romeo? Vienintelis gerai ją suprantantis,šalia kurio ji būtu jautusis beveik žmogumi? Jei jis būtu buvęs kantrus ir mielas? Rūpinęsis ja? Jei Džuljeta būtų žinojusi,kad negali be jo gyventi? Jei jis būtų karštai ją mylėjęs ir linkėjęs jai laimės?
Ir... jei ji būtų mylėjusi Parį? Ne taip ,kaip Romeo. Žinoma,nieko panašaus. Bet pakankamai ,kad būtų norėjusi padaryti jį laimingą?''
Bet tai tik kvaila,išgalvota istorija.
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyKv. 04 21, 2011 12:29 am

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Pinkbypeachjuice

Kodėl gi čia taip tylu? atrodo niekas nebesilanko forume o ir pati kažkaip jį pamiršau
Ilgai lauktos atostogos pagaliau čia. Na,tokios ir atostogos. Beveik nepailsėjau,daug treniravaus prieš teniso varžybas,o dar sinchroninio plaukimo atsiskaitymai laukia. Paulius pradeda sakyti,kad skiriu jam mažai laiko,bet aš taip visko nespėju. Nebesugalvoju ką daugiau parašyti,tai šiam kartui tiek :]]
Atgal į viršų Go down
WINDY
You're The Best Mistake I'd Ever Make
WINDY


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Tiger
Pranešimų skaičius : 7136
Taškai : 35143
Reputatcija : 19
Join date : 2009-11-22
Age : 26
Miestas : Širvintos/Vilnius/Ignalina

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyKv. 04 21, 2011 1:03 am

Seniai matyta^^ Taip tylu pas mus, nutilo diskusijos x.x
Atgal į viršų Go down
https://missrihanna.forumlt.com
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyTr. 04 27, 2011 5:48 am

6:05-Atsikėliau
6:30-Džiovinausi išplautą galvą
6:45-Galvojau ką rengsiuos
6:50-Vis dar galvojau ką rengtis
6:55-Galop nusprendžiau ir pradėjau rengtis
7:05-''gražinausi''
7:18-Sukirtau keturių grūdų košės ir atsigėriau juodos arbatos
7:33-Tiesinau pl
aukus
7:41-Ėjau pro duris
7:46-Važiavau į mokyklą
8:07-Galop ten atsidūriau
8:09-Įžengiau į lietuvių k. klasę
8:10-Džiūgavau,kad mokytoja kažkur išėjus
10:52-Su Egle darėme koliažą
11:00-Valgėm klasiokės atsineštus sumuštinius su lašiša
11:05-14:30 Pamokos
14:50-Važiuoju namo
15:16-Lakstau po namus ieškodama raketės
15:21-Pagaliau ją suradusi deduosi sportinį krepšį
15:30-Važiuoju į teniso treniruotę
15:47-Mama sustoja prie bankomato,rėkiu ,kad paskubėtu
15:55-Pagaliau pasiekiu teniso mokyklą
16:00-17:00 Treniruotė
17:23-Važiavimas namo
17:38-Užsukam į IKI
18:26-PAGALIAU namai
18:30-Persirengiu,susišukuoju ir susipinu kasą
18:40-Skaitau cosmopolitan
19:02-Gaunu žinutė nuo Pauliaus
19:05-Pradedame susirašinėti
19:20-Baigiu susirašinėjimą,sakydama jog turiu išvesti Elisa
19:25-Tiesiog paleidžiu ją kieme,ji nubėga prie Boso voljero ir bando patekti pas jį. Supratot inlove.
19:27-Stebiu kaip kaimynų katės meilę ''daro''

Taip,šiandien aš užsirašinėjau savo dieną minučių tikslumu. Užmačiau tai anglų blogos'e tai nutariau pameginti ir pati vieną dieną. Ir tai yra velnioniškai sunku!
Tūrėjau pasirašyti gal dešimt priminimų telefone ,kad nepamirščiau visko užsirašinėti. Bet,išmeginti visai įdomu Spalvų fone pasiklydus - Page 2 405242
Atgal į viršų Go down
Foggy*
Covergirl
Covergirl
Foggy*


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Rat
Pranešimų skaičius : 1185
Taškai : 24954
Reputatcija : 5
Join date : 2011-04-15
Age : 27
Miestas : Lithuania

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyKv. 04 28, 2011 5:27 am

Kaip įdomiai:))
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyTr. 08 31, 2011 10:00 am

Vasara baigėsi,kaip ir visos kitos,buvusios... Šiais metais sėsiu į 11 klasės suolą,jokio nerimo nėra,keista. Rytoj, po aštuonių dešimt ateis Eglė,tėtis abi nuveš iki mokyklos,nes puse aštuonių jau liepė būti klasėse. Nenusprendžiu ar rengtis tamsiai violetinį iki kelių sijoną,juodus marškinukus,uniforminį švarką ir juodas baletkes ar juodas kelnes,šviesiai rožinius marškinukus,uniforminį švarką ir juodus aukštakulnius :/ Grėtė taip pat ruošiasi į darželį Very Happy mama nupirko gražų,šviesiai oranžinį sarafaną,tai Grėtė nenustygsta vietoj,kaip nori eiti į darželį ir parodyti savo gražų drabužėlį. Mama juokiasi,jog būdama jos amžiaus elgiausi lygiai taip pat :] Šiandien buvom su Paulium Vero Cafe,dievinu Choco Macchiato Laisvės al. 75. Niam niam,tik ten ji man tokia skani. Pauliui šiais metais brandos egzaminai,tačiau kaip pats sake 'relax take it easy' :] ech tas Paulius. Vėliau dar šiek tiek pavaikšiojom po Laisvės al., nuėjom iki jo klasioko,Paulius pasiemė flashą. Tada dar pavaikšiojom po alėja ir išsiskyrėm,nes tūrėjo ateiti Nora. Bet ji neatėjo,nes atvažiavo jos močiutė. Taip slampinėjau iš kampo į kampą iki vakaro. Dabar pažiūrėjau krepšinį ( SU PERGALE ! :] ) Ir judėsiu jau link lovytės.
GEROS RYTDIENOS :]!
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyKv. 09 01, 2011 7:38 am

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 5b1oqw
Eglė atėjo anksčiau,tai padėjo išsirinkti ką apsirengti. Visgi apsistojau ties 2-uoju variantu,nes vazidas pro langą visai nedžiugino. Kai atvažiavom iki mokyklos,kieme būriavosi grūpelė mokytojų,pasisveikinom ir nuėjom link auklėtojos kabineto. Atėjom vienos pirmųjų,nes auklėtojos dar nebuvo,vos keli klasiokai. Pasikalbėjom apie vasarą,ką nuveikėm,kur buvom. Vėliau pasirodė ir auklėtoja ir paskui ją vienas po kito pradėjo rintkis likusieji. Auklėtoja pasveikino su Rugsėjo 1-ąja, naujais mokslo metais ir dar šio bei to paklausinėjo. Iš tikrųjų nelabai klausiausi,nes su Egle,Vika ir Tomu klausėmės Gabrielės nuotykių iš Tailando. Eglė,Vika ir aš gavom po nedidelį pakelį Thai arbatos. Tomas šiek tiek įsižeidė,bet mes jį prižadėjom pavaišinti,o Gabrielė prižadėjo rytoj atnešti pakelį ir jam :]D 9h visi išėjom į kiema stebėti šventės. Oras buvo baisus,taigi viskas truko neilgai. Po to vėl grįžom į klasę,auklėtoja pasakė kalbą,vėl pasveikino su ala švente,įteikėm gėles,paklausėm ar neišėjo seni mokytojai ir ar neatsirado naujų.Ilgai pas ją neužsibuvom,nes mama nesiliovė skambinus,kad paskubėčiau. Išsiskyrėm su Egle ir susitarėm vėliau susitikti,nes manęs jau laukė mama. Grėtė buvo labai pakilios nuotaikos,ir vis nenustojo girtis ,kaip auklėtojos gyrė jos sarafaną. Užvažiavom dar paimti tetos su pusbroliu,kuris vis skundėsi kaip nekenčia mokyklos (trečiokas,pradinukas).Visas kaunas perpildytas lietuviškos liaudies,kai kur matėme,kad žmonės net eilėse prie kavinių stovėjo. Tik kažkokiam intilsit restorone radom staliuką. Valgiau lietinius su lašiša ir špinatais ir varškės desertą su uogomis,kurio gavau tik paragauti,nes atėmė Grėtė.
-Maaaamaa,Tadas (pusbrolis) mano uooogas vaaalgoo!
Kaip juokėmės,mama vos su kepsniu nepaspringo :DDDDD Vėliau parašė Paulius,kvietė susitikti.Taigi pavalgius išvažiavau su trūlu link senamiesčio. Ten jau laukė Paulius su trim,šviesiai rožinėmis rožėmis. Visiškai nesupratau,o jis pamatęs kaip vakar liūdėjau (net ne) sugalvojo nudžiuginti. Kai priėjau,stipriai stipriai apkabino,pabučiavo ir tyliai į ausį pasakė ' Akvile,aš tave labai labai myliu'. Visiškai suglumau,atrodo kas čia tokio,bet sugebėjau tik kaip visada išrausti ir nuleidus akis ištarti 'ačiū'. Kitas turbūt jau senai būtu mane metęs,bet Paulius laukia,po truputi gydo ,nespaudžia,tik tyliai myli ir laukia,kad kažkada jam atsakyčiau tuo pačiu,o ne tik didele šiluma,draugiškumu ir simpatija. Nežinau ką be jo daryčiau. Vaikšiojom susikibę Neries pakrante,tylėjom,jaučiau tik šiltą jo delną,švelniai spaudžiantį manąjį. Buvo taip neapsakomai jauku.Po ilgos tylos jis manęs paklausė 'Jei aš baigęs mokyklą išvažiuočiau iš Kauno? Jei vietoj VDU pasirinkčiau kitą universitetą,ar važiuotum kartu su manimi?' suglumau,ne tas žodis kaip suglumau 'juk pirma man reikia baigti mokyklą :]' bandžiau juokauti ir taip išsisukti nuo atsakymo 'Aš tavęs laukčiau... Kaip ir seniau... Taip ir visados... Laukčiau' Nedaug truko ,kad apsiverkčiau lyg mažvaikė,tačiau kažkaip sugebėjau užgniaužti viską ir tepasakiau 'Žinau'. Der šiek tiek vaikšiojom,kalbėjomes,juokavom ,bet nebelietėm tos temos. Vėliau gavau sms iš Eglės,paklausė kur esu,atsakiau ,kad mieste,bet greit būsiu namie,tai ji atrašė ,kad už pusantros valandos bus pas mane. Atsisveikinau su Paulium,dar kartą padėkojau už gėlytes ir išvažiavau namo. Grįžus dar apsitvarkiau kambarį,įsidiegiau Eset antivirusinę o Eglė jau stovėjo prie mano durų su didžiule šeimynine 'Mafijos' pica. Kartu su ja atėjo ir Lauryna,kuri ir suvalgė beveik visą pica,nes nieko nuo ryto dar nebuvo valgius. Sedėjom pas mane ant lovos (gerai ,kad ji dvigulė ir vietos užteko ir picai)valgėm picą,gėrėm vynuogių sultis (turėjau pora d-lightų,bet kažko nei viena nenorėjom),žiūrėjom komediją Viskas įskaičiuota ir šnekėjom šnekėjom šnekėjom. Prisiminėm ,kad dar nei viena nenupirkom Norai dovanos,taigi ryt eisim i akrą kažko ieškoti. Tai štai kaip aš praleidau savo rugsėjo pirmąją arba kitaip gedulo dieną,nors ji visiškai nepriminė tokios,neatsižvelgiant į faktą,kad jau nuo pirmadienio teks kipti į mokslus :]
Atgal į viršų Go down
Disturbia
Shh...
Shh...
Disturbia


Zodiac : Cancer

Chinese zodiac : Dog
Pranešimų skaičius : 148
Taškai : 25772
Reputatcija : 1
Join date : 2010-03-21
Age : 29
Miestas : kaunas

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 EmptyPen. 09 02, 2011 7:39 am

Spalvų fone pasiklydus - Page 2 29mavli
Šiandien prasitesiau atostogas ;D Grėtė apsirgo,tai mama liepė pasilikti jos prižiūrėti ir leido šiandien neiti į mokyklą. Daug nepraradau, vis tiek šiandien būtume dar nieko neveikia. Atsikėliau 8:40,nes Grėtė nutraukė kaldrą ir liepė nueiti jai užkaisti arbatos. Nuvedžiau ją į lovą,padaviau termometrą ir nuėjau į virtuvę. Oras kaip ir vakar nedžiugino.Užstačius arbatinuką,įsipyliau dribsnių su jogurtu o Grėtėi sutepiau sumuštinį su sūriu. Nunešiau pusryčius Grėtėi ir pažiūrėjau temperatūrą. 37,5,ne taip ir blogai. Padėjau Grėtėi pavalgyti,nes jos rankytės drebėjo lyg drebulės lapeliai. Pavalgius greitai užmigo,taigi galėjau ir pati pavalgyti. Televizorius nieko nerodė,tai bežiūrėdama kažkokį nuobodų filmą užmigau. Prikėlė skambutis,skambino tėtis. Sakė aprengti Grėtę,nes veš į polikliniką. Pakėliau ją,šiaip ne taip aprengiau ir atvaževęs tėtis ją išsivežė. Buvo jau puse pirmos ir supratau,kad Eglė jau bus grįžus iš mokyklos. Parašiau jai ir pasiūliau susitikti,kad nupirkti dovaną Norai. Lauryną dar buvo mokykloj,taigi susitarėm visos susitikti prie akro. Gal pusvalandį ieškojau raktų nuo namų... Prie akro sutikau Eglę,o Laurynos dar teko šiek tiek palaukti. Kai jau visos susirinkom,tiesiai nuėjom į tuoletą,nes Eglę jau ne daug trūko ,kad ištiktu nelaimė ;D susitvarkiusios apvaikšiojom visą akropolį,bet dovanos taip ir neradom.Išėjo taip,kad apsipirkom tik pačios. Nusipirkau šalyką ir megztinį iš mosaic,Eglė blakstienų tušą,Lauryna taip pat tušą ir rudenines pirštines. Ryt susitarėm pereiti laisvės alėja,gal ką surasim. Kai grįžau namo,tėtis su Grėte jau buvo taip pat sugrįžę. Pasirodo Grėtėi kažkoks virusas. Vėliau dar apsitvarkiau kompiuterį,pasirašinėjau su Paulium,palaisčiau gėles pirmam aukšte,pažaidžiau su Elisa,privalgiau lietuviškos mišrainės su duona,pakalbėjau su Sandra o dabar žiūriu krepšinį :] Gero vakaro :]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spalvų fone pasiklydus   Spalvų fone pasiklydus - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Spalvų fone pasiklydus
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MissRihanna :: DIARIES-
Pereiti į: