MissRihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


C'MON, SWEETIES, WE NEED YOU
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Neutralas.
U+Rihanna
U+Rihanna
Neutralas.


Zodiac : Aquarius

Chinese zodiac : Rat
Pranešimų skaičius : 1383
Taškai : 27357
Reputatcija : 5
Join date : 2010-03-31
Age : 27
Miestas : Slabotkė

MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH Empty
RašytiTemos pavadinimas: MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH   MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH EmptyŠt. 06 12, 2010 7:43 pm

Los Angeles. Miley Cyrus (17) bijo prarasti savo vaikiną Liam Hemsworth (20). Australas bet kuriuo metu gali palikti JAV.

Miley interviu su Ryan Seacrest (35) radijo "KIIS FM" eteryje sakė: "Nenoriu, kad mano širdis būtų sudaužyta. Jis bet kurią sekundę gali grįžti į Australiją. Bet aš ir laiminga. Jis be kita ko yra ir nuostabus draugas".

Pora susipažino filmuojant kino juostą "The Last Song". Miley pridūrė, kad jai patinka ir filmo "17 Again" žvaigždė Zac Efron (22).

"Jis nuostabus, jis karštas. Aš neinu dėl jo žiūrėti filmų, nes manau, kad jis ir taip fantastiškas aktorius. Jis geras aktorius, bet ir labai karštas".

Dainininkė taip pat pasakojo, kad yra pasiryžusi nevartoti narkotikų, tačiau mano, jog alkoholį vartos, kai suaugs. Ji sakė: "Aš niekada nesakysiu, kad niekada savo gyvenime negersiu. Nes tai tikriausiai bus melas. Yra tinkamas būdas tai padaryti - viskas yra gerai mažomis porcijomis".
Atgal į viršų Go down
Fierce
U+Rihanna
U+Rihanna
Fierce


Zodiac : Taurus

Chinese zodiac : Buffalo
Pranešimų skaičius : 1329
Taškai : 27723
Reputatcija : 7
Join date : 2010-01-30
Age : 26
Miestas : Vilnius

MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH   MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH EmptySk. 06 13, 2010 5:37 am

na,Miley - išsirink!!
Atgal į viršų Go down
http://laurabfiercest.tumblr.com
 
MILEY CYRUS BIJO PRARASTI LIAM HEMSWORTH
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Selena Gomez vs. Miley Cyrus
» MILEY CYRUS KONCERTUOS GĖJŲ KLUBE
» Seksualus, naujas Miley Cyrus video klipas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
MissRihanna :: Pasenusios naujienos.-
Pereiti į: